Od kilku dni mogę się cieszyć z korzystania z Dobrego Konta w Banku Millenium. Po niepowodzeniach związanych z długim oczekiwaniem na przysłanie karty debetowej jest coraz lepiej.

Oddziały banku są czynne nawet do godz. 19, dzięki czemu wczoraj po pracy udało mi się odwiedzić jeden z nich, gdzie złożyłem rezygnację z płatnego ubezpieczenia karty debetowej (2,99 zł miesięcznie). Ubezpieczenie jest włączane automatycznie przy każdym zakładanym koncie i można z niego zrezygnować dopiero po otrzymaniu karty debetowej.

W tym miesiącu spełniłem już obydwa warunki niezbędne do tego, aby Dobre Konto było bezpłatne – tj. raz użyłem karty do transakcji bezgotówkowej (płacąc w sklepie) oraz łączne wpływy na rachunek konta wyniosły co najmniej jeden tysiąc złotych. Oba warunki są też konieczne, aby w kolejnym miesiącu można było korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji.

Jestem także zadowolony z usług bankowości elektronicznej. Nie miałem żadnych problemów z odnalezieniem się w systemie. Nawigacja jest intuicyjna a dokonywanie przelewów proste.

Ciekaw jestem ile dostanę zwrotu za wydatki kartą za czerwiec i kiedy dokładnie otrzymam ten zwrot.