Założyłem już swoje konto w Alior Sync. Wygląda niczym IV część gry Heroes of Might and Magic, czyli cukierkowo.

Podobał mi się sposób założenia konta – szybko, wygodnie i zero formalności. Podoba mi się też, że na moim nowo założonym koncie czekało na mnie 50 zł. Zamówiłem kartę debetową, dzięki której uzyskam kolejne 50 zł. Jeśli wypełniliście formularz o którym pisałem miesiąc temu, to też możecie odebrać swój bonus. Wystarczy tylko dokończyć proces zakładania konta.

Od razu chciałem wykorzystać możliwości Alior Sync i spróbowałem dokonać płatności z Alior Sync na allegro. I tu znalazłem błąd techniczny. Przy logowaniu system wymagał ode mnie podania kilku znaków z mojego hasła, w tym znaku nr 12. A moje hasło składa się z dziesięciu znaków. Na infolinii (rozmawiałem przez czat głosowy) nie uporano się z tym. Jest to więc jakiś ogólny błąd.

Z innej beczki – firma CPMProfit zamyka swoją działalność. Dzięki niej zarabiałem za wyświetlanie banerów na moich stronach internetowych. W sumie zarobiłem ok. 100 zł. Szkoda, bo był to niewielki, ale stały zysk. Znacie godne uwagi firmy o podobnym profilu, tj. płacące za wyświetlanie banerów z reklamami?