Loteria Getin Bank

Loteria w Getinbanku – jak podwoić swoje szanse?

Loteria Getin BankKlienci Getin Banku i Getin Online mają okazję wziąć udział w loterii „Płacę i Wiem„, zorganizowanej przez obydwie mutacje banku Leszka Czarneckiego. Aby potwierdzić swój udział w loterii, należy zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej, podając swój numer pesel.

Bank automatycznie dopasuje pesel do posiadanych kont bankowych. Od tego momentu, po każdej transakcji kartą, klient otrzyma smsa z informacją czy wygrał (lub nie) oraz aktualnym stanem konta.

Wygrywa co 100 transakcja spośród klientów, którzy się zarejestrowali w konkursie. W puli nagród znajduje się 200 tys. zł (20000 nagród po 10 zł). Loteria trwa do 18 kwietnia lub wyczerpania puli.

Jak zwiększyć swoje szanse

Istnieje bardzo prosty sposób na podwojenie swoich szans w loterii. Wystarczy, żeby podzielić zakupy w sklepie na dwie części, za obydwie płacić kartą wydaną przez Getin. W ten sposób otrzymujesz dwie szanse zamiast jednej. Oczywiście zakupy można by podzielić nawet na pięć części, ale może to wywołać irytację sprzedawcy i klientów oraz wydłuży sam czas zakupów. Podzielenie ich na dwie części wydaje mi się optymalnym rozwiązaniem.

2 komentarze

  1. Promocja Getin Banku atrakcyjna, pomysł z dzieleniem zakupów niezły. Mi udało się wygrać raz, liczę na więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.