Premia 40 zł od BZ WBK za zakupy na allegro

Premia bz wbkBank Zachodni WBK rozpoczął dziś nową promocję, w ramach których możemy dostać premię 20 lub 40 zł w zamian za dokonanie dowolnego zakupu na portalu allegro.

Warunki łatwe do spełnienia

Jedyny minus tej promocji to fakt, że jest skierowana do obecnych klientów. Aby otrzymać premię, wystarczy że wykonasz cztery kroki:

 

1. Zrób zakupy na dowolną kwotę na allegro w terminie do 28 sierpnia 2014.

2. Zapłać kartą do konta BZ WBK (upoważnia do rabatu 20 zł) lub kartą kredytową BZ WBK (upoważnia do rabatu 40 zł).

3. Na podany adres mailowy w ciągu 5 dni kalendarzowych otrzymasz instrukcję pobrania kodu promocyjnego.

4. Zrób kolejne zakupy na min. 50 zł płacą tą samą kartą, i wykorzystaj kod rabatowy (ważny do 5 września).

 

Każdą kartą można wykorzystać jeden kod rabatowy. Jeśli masz w BZ WBK zarówno kartę do konta jak i kartę kredytową, to możesz w sumie zgarnąć 60 zł premii.

Tutaj możesz przeczytać regulamin promocji.

4 komentarze

  1. BZWBK miło zaskakuje robiąc prezenty „starym” klientom, niedawno można było 30zł zgarnąć za wykonanie jakiejkolwiek operacji przez aplikację mobilną 🙂

  2. Przegladalem to i co mnie dziwi to podkladka pod wbk pod logowanie allegro mogaca przechwycic dane logowania do wlasnego konta troche mi to smierdzi wiec sobie odpuscilem. Nie chce byc inwigilowany na maksa.

    Pozdrawiam
    Marek

  3. Zawsze jakoś podejrzane wydają mi się takie promocje. Moim zdaniem tylko prowokują do zakupów, których nie potrzebujesz… No chyba, że mas zjakiś zaplanowany wydatek 🙂

  4. hej z promocji można skorzystać tylko wtedy, jeżeli wśród sposobów płatności jest ikonka „Płatność kartą”. Niestety obecnie allegro postawiło na PayU (które jest częścią grupy Allegro). Czy ktoś zna sprzedawców agd/elektroniki/książek na Allegro przyjmujących płatność kartą?. Wczoraj przeglądnąłem opcje płatności u kilkudziesięciu sprzedawców i wszędzie tylko przelew i PaU. Bez znalezienia przyjmującego karty sprzedawcy faktycznie nie można skorzystać z promocji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.