Rossnę: zniżki dla rodziców w Rossmann

Ogólnopolska sieć drogerii Rossmann kilka dni temu odpaliła specjalny program rabatowy dla rodziców „Rossnę”. Można zyskać nawet do 10 procent rabatu na artykuły dziecięce.

Aby zostać uczestnikiem programu, należy odebrać darmową kartę w jednym ze sklepów Rossmann i zarejestrować ją na stronie rossnet.pl (przepisać numer z karty do odpowiedniego formularza w swoim profilu na stronie).

Na dobry początek uczestnik dostanie 3 procent rabatu. Jeśli w ciągu 90 dni od zarejestrowania karty uczestnik dokona co najmniej 6 zakupów produktów dziecięcych, rabat rośnie o kolejny 1 procent. I tak aż do 10 procent, po dwóch latach korzystania z karty i minimum 42 zakupach.

Dodatkowo użytkownicy karty mogą otrzymać na maila specjalną ofertę – do wyboru duża obniżka na zakup jednego z kilku produktów. Uwaga! Przed zakupem należy ją aktywować na swoim profilu na stronie rossnet.pl (ja ostatnio wybrałem i zakupiłem ofertę „2 opakowania mleka Bebilon za 70 zł” – zwyczajowa cena w marketach wynosi 42,99 zł za jedno opakowanie, więc rabat był naprawdę duży).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.