W Nowy Rok wejdę z nowym kontem bankowym. Miałem znaleźć odpowiednie konto dla brata. I po przeanalizowaniu tych dostępnych na rynku, stwierdziłem, że sam również skorzystam.

Zadanie: konto bez opłat

Brat postawił mi wyzwanie – abym doradził mu konto bankowe. Konto bez opłat, z darmową kartą debetową, bez wymogu comiesięcznego przelewu wynagrodzenia. Konto do codziennego wykorzystywania – płacenia w sklepach, ale również na allegro. Do wypłacania pieniędzy z bankomatów (różnych).

Proste Zasady – konto bez opłat dla każdego?

Opłata miesięczne za konto wynosi 8 zł, ale nie będzie naliczana, jeśli w poprzednim miesiącu dokonamy przynajmniej 1 transakcji płatniczej kartą. Nic nie zapłacą również Ci klienci, którzy nie ukończyli 26 lat.

Karta debetowa jest bezwarunkowo darmowa. Co więcej, możemy bez prowizji wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów na terenie Polski. Dodam przy okazji, że możemy wybrać jeden z kilkunastu wzorów graficznych karty.

Podsumowując: wystarczy raz w miesiącu zapłacić kartą za zakupy, aby cieszyć się z konta bez opłat.

Dodatkowe korzyści z konta „Proste Zasady”

Konto „Proste Zasady” ma jeszcze kilka korzyści.

Załóż konto
  1. Konto oszczędnościowe z gwarantowanym oprocentowaniem 3,5% przez 12 miesięcy. Niestety z ograniczeniem dla kwoty 10 000 zł i tylko pod warunkiem wpływu na konto min. 1000 zł miesięcznie przez kolejnych 12 miesięcy (nie musi być z tytułu wynagrodzenia, wystarczy przelew z innego banku). 3,5% to najwyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego, aktualnie dostępne w bankach w Polsce! Roczny zysk z odsetek dla kwoty 10 tysięcy złotych wyniesie 283,50 zł.
  2. Bank zapłaci Tobie, jeśli polecisz go swoim znajomym (100 zł dla Ciebie i 50 zł dla osoby, której polecisz konto). Jak to zrobić? Wygeneruj swój indywidualny kod w programie w Bankowości Internetowej i przekaż go znajomym. Jeśli podadzą go podczas zakładania konta, wyrażą zgody marketingowe oraz zasilą konto po 1000 zł przez trzy miesiące, oboje dostaniecie premię za polecenie.
  3. Nagrodę dostaniesz rónież, jeśli podasz kod polecający innej osoby podczas zakładania konta dla siebie. Polecam mój kod: XCDX68
  4. Płacąc kartą w Multikinie, dostaniesz 10% zniżki na bilety i przekąski

Jak założyć konto bankowe przez internet

Po wypełnieniu wniosku przez internet (będą do tego potrzebne m.in. dane z dowodu osobistego, kliknij tutaj, aby założyć konto „Proste Zasady”) w ciągu jednego dnia roboczego skontaktuje się z nami konsultant telefoniczny banku, aby dopełnić formalności.

Umowa (wraz z kartą) jest do nas wysyłana kurierem (możesz wybrać transport do domu lub w inne miejsce). Po jej podpisaniu pozostaje jeszcze tylko poczekać na aktywację konta (dostaniesz informacje sms-em i mailem) i możesz zacząć korzystać z konta.