Zarabiam w Internecie

Miniony miesiąc był całkiem dobry dla moich internetowych zarobków.

Dzięki radom jednego z czytelników bloga na początku stycznia otrzymałem rekordowy moneyback z mojej karty do Dobrego Konta w Banku Millenium. Ponad 42 złote piechotą nie chodzi (kliknij na obrazek aby powiększyć):

W niespełna dwa miesiące zebrałem wymaganą kwotę minimalną (30 zł) do wypłaty w systemie CPM Profit. Teraz czekam na pieniążki:

Pod koniec stycznia na moim koncie w mBanku pojawił się przelew z Google AdSense za wyświetlanie ich reklam:

10 komentarzy

  1. Bardzo ładnie, Ja podobnie jak przedmówca o takim wyniku mogę …pomarzyć. Ale mamy przynajmniej kogo gonić xD heh. Z adsense widzę duże zarobki, Ja mimo wejść słabo idzie adsense, dziwne troszkę bo np. z cpmprofit idzie mi znacznie lepiej…

  2. Równiez jestem ciekaw w jakim czasie uzbierałeś owe 70 EUR i z ilu stron blogów??Pozdrawiam Blog 5 złotych na dzień

  3. Woow chyba mnie przekonałeś do tego CPM Profit, bo byłem trochę sceptyczny, tymbardziej że jestem początkującym blogerem.ZOLES.BLOGSPOT.COM

  4. Też trochę działałem w podobnych programach. Teraz rozpocząłem poważniejszy biznes no i oczywiście większa kasa. Jeśli chodzi o początkujących to mogę polecić gotowy system do zarabiania w programach partnerskich http://magdab.pl/system zarabiania/ z którym każdy może zapoznać i zdecydować czy to mu odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.