Do 4,8% dla nieaktywnych klientów mBanku

Od dawna mam eKonto w mBanku, jednak zupełnie z niego nie korzystam (wolę te, które oferują moneyback). Jednak wczoraj otrzymałem atrakcyjną ofertę.

Promocja pod nazwą „Premia dla aktywnych klientów mBanku” (tutaj regulamin) jest dla osób, które posiadają eKonto co najmniej od pół roku, ich średnie saldo na koncie w pierwszym kwartale tego nie przekroczyło 1000 zł, średnia kwota transakcji nie przekroczyła 100 zł oraz nie mieli stałych wpływów.

Premia za saldo
Jest naliczana według średniego salda na koncie w danym miesiącu w kilki progach:
1) poniżej 1000 zł – brak premii
2) 1000<2000 zł - premia 4 zł
3) 2000<3000 zł - premia 8 zł
4) 3000<4000 zł - premia 12 zł
5) 4000<5000 zł - premia 16 zł
6) powyżej 5000 zł – premia 20 zł

Od wysokości premii należy odliczyć podatek dochodowy. Najlepiej, aby nasze średnie saldo było jak najbliższe pełnym tysiącom. Wówczas premia wyniesie tyle, co odsetki na lokacie oprocentowanej na 4,8% rocznie.

Premia za transakcyjność
To nic innego jak moneyback za wszystkie transakcje bezgotówkową wykonaną kartą debetową w wysokości 1%. Maksymalny zwrot wynosi 50 zł miesięcznie. Warunkiem jego otrzymania jest wykonanie transakcji kartą na min. 300 zł miesięcznie.

Obydwie premie będą wypłacane do ostatniego dnia miesiąca, po którym zostały naliczone, aż do końca stycznia (premia za grudzień).

Czy warto
Biorąc pod uwagę malejące oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych, warto skorzystać z tej oferty. Ja sam zamierzam ulokować na eKoncie kilka okrągłych tysięcy.

3 komentarze

  1. Nie, w tej wersji regulaminu nie. Bo są dwie wersje (przynajmniej tyle znajduje google) – jeden z okresem przystąpienia do promocji do 18.07., a drugi do 7.08. Poza tym do pierwszej wersji promocji (tej, której regulamin jest w artykule), można przystąpić również samemu na mLinii.

   A co do warunki transakcji kartą, to porównaj sobie § V pkt. 7. w obu wersjach:
   http://www.mbank.pl/pobierz/regulamin-osobyfiz/konta/Regulamin-Promocji-Premia-dla-aktywnych.pdf
   http://www.mbank.pl/download/promocje-konta/Regulamin-Promocji-Premia-dla-aktywnych.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.