Cashback w Alior Sync działa

Wczoraj klienci banku Alior Sync pierwszy raz mogli otrzymać zwrot 5% od kwoty zakupów internetowych (za transakcje dokonane w lipcu).

Jak płacić aby otrzymać z powrotem 5%
Przy płatnościach w Internecie szukaj logo Alior Sync i opcji „Płacę z Alior Sync”. Zwróć uwagę na to, abyś nie pomylił tego banku z Alior Bankiem.

Jeśli nie ma tej opcji, możesz dokonać zapłaty przez PayU (np. na allegro). Wtedy klikasz na „Płacę z PayU” i po przekierowaniu na stronę tego systemu płatności wybierasz Alior Sync jako bank, z którego dokonasz płatności.

Do kiedy zwrot
Wpłata cashback za poprzedni miesiąc kalendarzowy powinna nastąpić do piątego dnia roboczego następnego miesiąca (na konto w Alior Sync). W tym miesiącu został naliczony wczoraj (siódmego sierpnia), kiedy minął piąty dzień roboczy tego miesiąca.

Za które transakcje został naliczony cashback
Można to łatwo sprawdzić w bankowości internetowej. Aby dowiedzieć się za które transakcje został naliczony cashback, wystarczy na liście transakcji rachunku wyszukać te z tytułem płatności „PayU z Alior Sync” lub „Płacę z Alior Sync”. Sam Alior Sync nie przedstawia pełnej listy transakcji zakwalifikowanych do zwrotu piniędzy (zresztą nie robi tego żaden inny bank w Polsce).

Mój zwrot
Ja osobiście za zeszłomiesięczne transakcje otrzymałem 13 zł zwrotu z Alior Sync. Poza tym 35 zł zwrotu z Dobrego Konta, 22 zł z karty kredytowej w BZ WBK oraz 2 zł z karty kredytowej w Polbanku. Razem 72 zł zwrotu za różne transakcje dokonane w lipcu.

Konto w Alior Sync możesz założyć przez Internet.

6 komentarzy

  1. 3% od zakupów w supermarketach i na stacjach benzynowych. Miało być gdzieś jeszcze ale nie mogę tego wyłapać po historii rachunku a na piśmie tego nie mam.
    Okresu trwania tej usługi nie negocjowaliśmy.

  2. Zwrot też jest jak się zapłaci normalnie kartą online, podając jej szczegóły z kodem CVV.

    Plus dodatkowy, że to powinno zwrócić także za zakupy zagranicą, np. w amazonie czy gdziekolwiek. Pod warunkiem, że nie są to transakcje ze sprzedawcą z zabronionym przez aliora kodem MCC, czyli m.in kasyna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.