Rosną szanse na wygraną w loterii paragonowej!

Loteria paragonowaMaleje liczba paragonów zgłoszonych w Narodowej Loterii Paragonowej. O ile w pierwszym miesiącu konkursu było ich prawie 17 milionów, w listopadzie ponad 15 milionów a w grudniu (trzecim) już tylko 13,5 miliona.

Narodowa Loteria ParagonowaTo dobra wiadomość dla tych, którzy wciąż wysyłają zgłoszenia. Bo rośnie szansa na wygraną. To już nie 1 do 17 milionów, ale 1 do „zaledwie”13,5 miliona. Dla porównania w USA jest właśnie kumulacja w loterii Powerball, gdzie do wygrania jest 800 mln dolarów (dzięki temu, że od 17 losowań nikt nie wygrał głównej nagrody). Jednak szansa na wygraną wynosi tam 1 do 300 milionów! Co prawda my w loterii paragonowej gramy o mniejszą stawkę, ale i szanse są kilkunastokrotnie większe.

Pierwszy samochód Opel Astra wylosował w listopadzie pan Adam z Lęborka, drugi (w grudniu) był pan Piotr z Włocławka. W przypadku pana Adama wystarczyło zgłoszenie 20 paragonów (zwycięski był ze sklepu z ubraniami dla dzieci), zaś pan Piotr wysłał ich 27. Ja natomiast przez dwa pierwsze miesiące trwania konkursu wysłałem ok. 120 paragonów, a nowego samochodu nadal nie mam :/

Tymczasem już 18 stycznia odbędą się losowania dwóch samochodów – zwycięzcy grudnia (Opel Astra) oraz zwycięzcy kategorii premiowanej (Opel Insignia), spośród osób które od października do końca grudnia zarejestrowały paragony w kategorii fryzjerstwo i usługi kosmetyczne.

Od 1 stycznia do 31 mara br. branżą premiowaną są paragony od dentystów i lekarzy.

Aby wziąć udział w loterii, należy mieć skończone 18 lat, wykonać zakupy za min. 10 zł i zarejestrować paragon na stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl. Organizator loterii przygotował film z instrukcją, jak poprawnie zarejestrować paragon:

3 komentarze

  1. Myślę, że po tym artykule będzie jeszcze mniej zarejestrowanych paragonów:

    „Samochód w loterii paragonowej wygrała koleżanka byłej wiceminister finansów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.