focus_crcChyba ktoś pozazdrościł sukcesu Narodowej loterii paragonowej. Bo loteria „Zakupy bez gotówki, przesiądź się na kartę” jest bliźniaczo podobny. Za zakupy kartą w wybranych sieciach sklepów możemy wygrać iPady oraz samochody. Z tą różnicą, że tu samochody są losowane codziennie, a nie co miesiąc, wiec (matematycznie) szanse mamy znacznie większe.

Jak wziąć udział w loterii

Każda transakcja kartą Visa lub MasterCard w wybranych sklepach uprawnia do otrzymania losów, biorących udział w losowaniu. Za każdą transakcję otrzymujemy 1 los. Dodatkowe losy zgarniemy, za każde wydane 10 zł. Np. za zakupy na kwotę 5,40 zł otrzymamy 1 los, a za zakup na poziomie 399,99 zł dostaniemy 40 losów.

Aby brać udział w losowaniach nagród należy zarejestrować zakupy na stronie konkursu www.zakupybezgotowki.pl. W formularzu należy podać dane osobowe (imię, nazwisko, mail, telefon), dane dot. transakcji (miejsce, kwota, data, nr rachunku i urządzenia) oraz wskazać bank, który wydał kartę. Ważne, aby zachować zarówno paragon jak i potwierdzenie zapłaty kartą. Od momentu zgłoszenia, nasze losy każdego dnia biorą udział w losowaniach. Czyli im wcześniej je zarejestrujemy, tym większą mamy szansę na wygraną. Losowania będą odbywały się codziennie, aż do 12 marca.

Loteria jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. W losowaniu biorą udział tylko transakcje wykonane kartami wydanymi przez Visa lub MasterCard (ważne! transakcje innymi kartami np. Diners Club nie są brane pod uwagę).

Załóż Konto 360 z kartą Visa >

Załóż Wymarzone Konto z kartą MasterCard >

Co można wygrać w loterii

Konkurs zakupy bez gotówkiGdy już zarejestrujemy nasze zakupy, codziennie bierzemy udział w loterii. Do wygrania są samochody marki Ford Focus Trend 1.6 (codziennie po jednym) oraz iPady 4 mini (168 szt., śr. 4 dziennie). Samochód jest wart ok. 55 tys. zł, natomiast iPad 4 mini ok. 1700 zł.

Laureaci są informowani o wygranej drogą telefoniczną (warto odbierać połączenia od nieznanych numerów).

Gdzie kupować, aby wygrywać

Do udziału w loterii upoważniają zakupy w sieciach sklepów: Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Lukoil oraz Selgros.

Jakie są szanse na wygraną

Teoretycznie szanse na wygraną są większe niż w Narodowej loterii paragonowej, bo nagrody są losowane codziennie, mamy ograniczoną liczbę punktów handlowych, premiujących do udziału w konkursie a sama loteria jest mniej promowana niż loteria paragonowa. Z drugiej strony, tutaj każdy los bierze udział we wszystkich kolejnych losowaniach, od dnia zgłoszenia. Wobec tego w kolejnych tygodniach konkursu losów będzie coraz więcej, więc szanse na wygraną będą systematycznie maleć.

Życzę powodzenia! Pochwalcie się, czy udało Wam się kiedyś wygrać w podobnym konkursie/loterii.