Zakupy bez gotówki [loteria]

focus_crcChyba ktoś pozazdrościł sukcesu Narodowej loterii paragonowej. Bo loteria „Zakupy bez gotówki, przesiądź się na kartę” jest bliźniaczo podobny. Za zakupy kartą w wybranych sieciach sklepów możemy wygrać iPady oraz samochody. Z tą różnicą, że tu samochody są losowane codziennie, a nie co miesiąc, wiec (matematycznie) szanse mamy znacznie większe.

Jak wziąć udział w loterii

Każda transakcja kartą Visa lub MasterCard w wybranych sklepach uprawnia do otrzymania losów, biorących udział w losowaniu. Za każdą transakcję otrzymujemy 1 los. Dodatkowe losy zgarniemy, za każde wydane 10 zł. Np. za zakupy na kwotę 5,40 zł otrzymamy 1 los, a za zakup na poziomie 399,99 zł dostaniemy 40 losów.

Aby brać udział w losowaniach nagród należy zarejestrować zakupy na stronie konkursu www.zakupybezgotowki.pl. W formularzu należy podać dane osobowe (imię, nazwisko, mail, telefon), dane dot. transakcji (miejsce, kwota, data, nr rachunku i urządzenia) oraz wskazać bank, który wydał kartę. Ważne, aby zachować zarówno paragon jak i potwierdzenie zapłaty kartą. Od momentu zgłoszenia, nasze losy każdego dnia biorą udział w losowaniach. Czyli im wcześniej je zarejestrujemy, tym większą mamy szansę na wygraną. Losowania będą odbywały się codziennie, aż do 12 marca.

Loteria jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. W losowaniu biorą udział tylko transakcje wykonane kartami wydanymi przez Visa lub MasterCard (ważne! transakcje innymi kartami np. Diners Club nie są brane pod uwagę).

Załóż Konto 360 z kartą Visa >

Załóż Wymarzone Konto z kartą MasterCard >

Co można wygrać w loterii

Konkurs zakupy bez gotówkiGdy już zarejestrujemy nasze zakupy, codziennie bierzemy udział w loterii. Do wygrania są samochody marki Ford Focus Trend 1.6 (codziennie po jednym) oraz iPady 4 mini (168 szt., śr. 4 dziennie). Samochód jest wart ok. 55 tys. zł, natomiast iPad 4 mini ok. 1700 zł.

Laureaci są informowani o wygranej drogą telefoniczną (warto odbierać połączenia od nieznanych numerów).

Gdzie kupować, aby wygrywać

Do udziału w loterii upoważniają zakupy w sieciach sklepów: Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Lukoil oraz Selgros.

Jakie są szanse na wygraną

Teoretycznie szanse na wygraną są większe niż w Narodowej loterii paragonowej, bo nagrody są losowane codziennie, mamy ograniczoną liczbę punktów handlowych, premiujących do udziału w konkursie a sama loteria jest mniej promowana niż loteria paragonowa. Z drugiej strony, tutaj każdy los bierze udział we wszystkich kolejnych losowaniach, od dnia zgłoszenia. Wobec tego w kolejnych tygodniach konkursu losów będzie coraz więcej, więc szanse na wygraną będą systematycznie maleć.

Życzę powodzenia! Pochwalcie się, czy udało Wam się kiedyś wygrać w podobnym konkursie/loterii.

13 komentarzy

 1. Konkurs czy Loteria? To akurat robi WIELKĄ różnicę! Te słowa nie maja tego samego znaczenia. Opisana tutaj akcja promocyjna to Loteria i nie ma nic wspólnego z Konkursami, w których należy zrobić „coś” (napisać wiersz, hasło reklamowe, zrobić zdjęcie, nakręcić film, namalować obrazek…) lepiej od konkurentów.

  1. Numer należy przepisać nie z paragonu a z potwierdzenia płatności kartą. Jest w górnej części druku po prawej.

 2. Chyba nie dane mi jest wygrać. W polu podaj nr.telefonu wyświetla się monit „podana wartość wygląda na niepoprawną”. Pisałam e-maila do organizatora I poradzono mi zmienić przeglądarkę na inną. Niestety ciągle jest tak samo.To chyba jakaś wielka ściema. Miał ktoś coś podobnie?

  1. @Mariola
   ja rejestrowałem transakcje z dwoma różnymi numerami telefonów i nie miałem problemów. Pamiętaj, żeby nr telefonu wpisać ręcznie (nie można kopiować).

 3. Ja z kolei mam dziś problem, by strona się uruchomiła.. chyba jednak Loteria stała się popularna i przeciąża serwery ;/

 4. Witam,

  Co mam wpisać w nr rachunku? PO prawej stroni na potwierdzeniu płatności z biedronki nie mam żadnego nr rachunku? Wpisałem poprzednio nr karty, nie ma nigdzie tego wytłumaczone.

 5. Dlaczego Pan wymienił tylko Biedronkę, Hebe, Media Markt, Saturn, Lukoil oraz Selgros? Nie widzę tego w regulaminie.Może juz niedowidze>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.