Dobre Konto – zmiany na złe

Od marca 2013 roku zmieni się regulamin zwrotu części wydatków za transakcje kartą debetową do Dobrego Konta w Banku Millenium.

Zmiany są dwie. Pierwsza na gorsze. Zamiast 3% od kwoty zakupów, bank będzie zwracał 3 złote za każde pełne 100 zł płatności bezgotówkowej. Wynika z tego, że robiąc zakupy za 50 zł, nie dostaniemy ani grosza.

Pozytywną zmianą jest poszerzenie liczby miejsc, w których dostaniemy zwrot o apteki i punkty opieki medycznej.

Nowy regulamin zacznie obowiązywać od 1 marca 2013 roku. Jego pełna treść znajduje się na stronie banku (klik).

Do tej pory Dobre Konto było moim ulubionym kontem z moneyback a miesięczne zwroty często osiągały 50 zł. Takie „kombinowanie” przy regulaminie zdecydowanie mi się nie podoba.

3 komentarze

  1. Cóż… bank tylko i wyłącznie z dobrej woli i chęci zdobycia klientów daje taką ofertę, więc wypowiedzi, takie jak np. ostatnie zdanie w artykule są moim zdaniem nie na miejscu. To nie jest żadne kombinowanie – jeśli coś staje się dla banku nieopłacalne, to po prostu jest wycofywane z oferty. Nie ma żadnego obowiązku rozdawania pieniędzy za darmo…

  2. trochę lipa, ale tak to jest, swoje już zrobili – przyciągnęli ludzi do siebie, przyzwyczaili ich do płacenia kartą, wiele osób z przyzwyczajenia za mniejsze transakcje będzie dalej płacić ich kartą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.