Konkursy promocyjne

Dobrym sposobem na dodatkowe pieniądze dla domowego budżetu jest udział w różnego rodzaju konkursach promocyjnych. Tegoroczna jesień obfituje w liczne tego typu wydarzenia.

W tym roku wygrałem już kilka nagród, spośród których najcenniejszą był tablet. Nie wiem jak Wy, ale ja mam mało szczęścia w grach losowych, dlatego szczególnie cenię sobie konkursy, w których o przyznaniu nagrody decydują inne czynniki niż losowanie (np. szybkość udzielenie odpowiedzi, polecenie produktu jak największej liczbie osób czy ułożenie ciekawego wierszyka).

Ponadto ważnym czynnikiem dla mnie jest to, czy sam udział w konkursie jest płatny oraz czy trzeba kupić produkt danej firmy. Jeśli udział w konkursie nie wiąże si z dodatkowymi wydatkami, to chętnie biorę w nim udział.

Aktualnie trwa kilka konkursów, w których biorę udział i mogę je polecić również Wam:

Pierwszym z nich jest eKoszyk – konkurs Ministerstwa Ochrony Środowiska. Udział w nim sprowadza się do zamieszczenia zdjęcia, pokazującego jak ekologiczny jesteś i zdobyciu jak największej liczby głosów (np. angażując do głosowania rodzinę i znajomych). Do wygrania jest sesja zdjęciowa z Mariuszem Czerkawskim, ekologiczny sprzęt agd i kosmetyki Przy okazji proszę o głos na to zdjęcie.

Następnym godnym uwagi jest konkurs z okazji otwarcia dwutysięcznego sklepu przez sieć Biedronka. Wystarczy wejść na stronę 2000sklepow.pl i polecić swój ulubiony produkt z Biedronki. Do wygrania czeka 80 bonów na zakupy po 2000 zł oraz 2000 po 100 zł. Konkurs trwa do 28-go października.

Inne trwające konkursy promocyjne warte uwagi:

Konkurs Gellwe
Konkurs Lubella

6 komentarzy

  1. jeśli chodzi o konkursy, to polecam aplikację listdomikolaja.pl – oczywiście możesz sie bawic z dzieckim i rysowac list, wybierać zabawki itd. ale jeśli interesuje cię rzeczywista wygrana, to kupujesz zabawke (ktora na swieta i tak musisz kupic), zostawiasz paragon i bierzesz udzial w losowaniu alfa romeo – ekstra prezent pod choinke 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.