Moje finanse w banku Millenium

Od kilku dni mogę się cieszyć z korzystania z Dobrego Konta w Banku Millenium. Po niepowodzeniach związanych z długim oczekiwaniem na przysłanie karty debetowej jest coraz lepiej.

Oddziały banku są czynne nawet do godz. 19, dzięki czemu wczoraj po pracy udało mi się odwiedzić jeden z nich, gdzie złożyłem rezygnację z płatnego ubezpieczenia karty debetowej (2,99 zł miesięcznie). Ubezpieczenie jest włączane automatycznie przy każdym zakładanym koncie i można z niego zrezygnować dopiero po otrzymaniu karty debetowej.

W tym miesiącu spełniłem już obydwa warunki niezbędne do tego, aby Dobre Konto było bezpłatne – tj. raz użyłem karty do transakcji bezgotówkowej (płacąc w sklepie) oraz łączne wpływy na rachunek konta wyniosły co najmniej jeden tysiąc złotych. Oba warunki są też konieczne, aby w kolejnym miesiącu można było korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji.

Jestem także zadowolony z usług bankowości elektronicznej. Nie miałem żadnych problemów z odnalezieniem się w systemie. Nawigacja jest intuicyjna a dokonywanie przelewów proste.

Ciekaw jestem ile dostanę zwrotu za wydatki kartą za czerwiec i kiedy dokładnie otrzymam ten zwrot.

2 komentarze

  1. Zwrot przychodzi w pierwszych dniach następnego miesiąca. Mi za maj przyszedł 3-go czerwca.

    Generalnie muszę powiedzieć, że wybrałeś najlepszą ofertę, jeżeli płaci się kartą za zakupy, zawsze co miesiąc kilka złotych wpadnie.

  2. Właśnie jestem na etapie wyboru banku pod kątem 'wspólnego konta’ z narzeczoną.
    Rozważam Millenium, Eurobank i Citi.
    Sądzę, że Eurobank ma przyjemniejszy interfejs www+0.5% za zakupy, CitiBank ma kredytową za 0zł a Millenium 3% zwrotu za zakupy. Reszta jest taka sama czyli 0zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.