Loteria wiosenna Visa

Loteria Visa nagrodyW ubiegłym tygodniu ruszyła Loteria Wiosenna Visa. Aby wziąć w niej udział wystarczy płacić kartami Visa oraz rejestrować swoje transakcje na stronie internetowej visa.pl.

Jak wziąć udział

Zasady tego konkursu są dość proste i co najważniejsze nie wymagają zaangażowanie żadnych dodatkowych pieniędzy. Warunkiem udziału w loterii jest wykonanie dwóch czynności:

  • transakcji kartą Visa w okresie między 8 kwietnia a 16 czerwca 2014 roku,
  • rejestracji swojej transakcji na stronie visa.pl (w tym samym okresie czasu) z podaniem danych kontaktowych, daty i kwoty transakcji oraz nazwy banku – wydawcy karty.

Warto również zachować wydruk transakcji z terminala płatniczego.

Nagrody

Wygrywać można co tydzień, aż do 17 czerwca br. W każdym losowaniu są przewidziane 3 typy nagród:

  • 2 karty przedpłacone o wartości 2000 zł,
  • 50 kart przedpłaconych o wartości 500 zł,
  • 40 kart BP SuperCard o wartości 250 zł do wydania na stacjach BP,

a w trzech pierwszych losowaniach (15, 22 i 29 kwietnia) dodatkowo dwa dwuosobowe wyjazdy na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do Brazylii (przelot, trzy noce w hotelu, bilety na mecz i kieszonkowe 300 USD).

Szczegółowy regulamin loterii znajduje się na stronie visa.pl.

PS. W niedzielę pierwszy raz wygrałem 10 zł w loterii Getin Banku „Płacę i Wiem”. Już się przyzwyczaiłem do smsów po każdych zakupach. Do tej pory ich jedyną funkcjonalnością była informacja o stanie konta. Tym razem udało mi się wygrać jedną z 20000 nagród pieniężnych wartości 10 zł. Pierwszy raz, odkąd się zarejestrowałem w konkursie. A wykonałem już ponad 50 transakcji.

Loteria trwa do końca kwietnia. Aby wziąć udział, należy się zarejestrować na stronie banku (oddzielnie w Getin Banku i Getin Online).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.