Lubie hipermarket Real (www.real.pl) nie dlatego, że jest tam tanio.Bo nie jest. Wg wyliczeń portalu dlahandlu.pl, który policzył koszt koszyka (porównanie cen dla Warszawy), hipermarket Real plasuje się w środku stawki, m. in. przed Leclerc, Carrefour i Tesco, ale za Lidlem, Biedronką i Kauflandem.

Gdyby jednak zakupy w Realu były o 27% tańsze, to zostałby niekwestionowanym liderem tanich zakupów. Właśnie chciałbym Wam zaproponować taki rabat w hipermarkecie Real. Dlatego więc lubię zakupy w tym sklepie, bo można stosować w nim wiele kombinacji zniżek i rabatów 🙂

Wcześniej pisałem już o Wielkich Tanich Zakupach. Moja dzisiejsza propozycja opiera się za założeniach opisanych w tamtym artykule. Jeśli już zapoznałeś się z tamtym tekstem do przejdźmy do sedna sprawy…

Tylko dziś i jutro robiąc zakupy w Real, otrzymasz bony na kolejne zakupy. Za wydane 100 zł otrzymasz bon o wartości 10 zł. Wartość bonu wzrasta wraz z wydaną kwotą: 200 zł (bon 25 zł), 300 zł (bon 40 zł) oraz 400 zł (bon 60 zł). Sama ta promocja daje już nam zwrot 15% wartości zakupów w bonach.

Przygotowując się do zakupów, powinieneś najpierw dobrze przeszukać swoje konto PAYBACK. Ja kupiłem kupon „10% zniżki na zakupy w Real” za 500 punktów payback (równowartość 5 zł). Kupon pokazuje przy kasie przed dokonaniem płatności. Ponadto na stronie systemu payback.pl aktywowałem eKupon „250 punktów payback za zakupy za min. 100 zł” (akurat taki tylko miałem dostępny).

Za zakupy oczywiście zapłacę kartą VISA DOBRE KONTO, dzięki czemu dostanę 3% zwrotu za zakupy (zalety Dobrego Konta znajdziesz tutaj).

Zbieranie punktów payback o wartości 0,5% sumy zakupów, dopełnia mój wielki rabat.

Najwyższy sumaryczny rabat otrzymam przy kwocie zakupów 450 zł. Będzie on wyglądał tak: kupon 10% zniżki za zakupy obniży ich koszt o 45 zł (do 405 zł), płacąc kartą VISA DOBRE KONTO otrzymam ok. 12 zł zwrotu, za zakupy dostanę 200 punktów payback oraz 250 punktów promocyjnych (w sumie o wartości 4,5 zł). A wraz z paragonem otrzmam bony na kolejne zakupy o wartości 60 zł. Co daje łącznie 121,50 zł zniżki od kwoty zakupów 450 zł (wychodzi 27 procent rabatu w postaci zniżki, bonów i punktów payback).

Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na zakupy do hipermarketu Real!