Ruszyła Loteria Paragonowa

logoDziś oficjalnie ruszyła Narodowa Loteria Paragonowa. Jeśli tego jeszcze nie robiłeś, to masz dodatkowy powód aby zacząć zbierać paragony fiskalne. Dzięki nim możesz wygrać samochód wart przeszło 100 tysięcy złotych! Zaletą konkursu jest to, że udział w nim nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów. Loteria potrwa do końca października 2016 roku.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy kolejno:

  1. Zrobić zakupy za min. 10 zł.
  2. Zabrać i zatrzymać paragon.
  3. Zarejestrować kupon w miesiącu, którego dotyczy zakup.
  4. Czekać na wyniki najbliższego losowania.Jak zarejestrować paragon

Jak zarejestrować paragon?

Paragony rejestrujemy tylko na oficjalnej stronie organizatora loterii www.loteriaparagonowa.gov.pl. Należy wpisać nie tylko nr wydruku paragonu, ale również numer kasy rejestrującej, NIP sprzedawcy, datę zakupu, kwotę sprzedaży oraz swój adres email i numer telefonu.

Paragon należy zatrzymać, na potwierdzenie w razie wylosowania nagrody. Na wpisanie paragonów z października mamy czas do końca tego miesiąca.

Nagrody w loterii paragonowej

Ministerstwo Finansów przygotowało kilka, ale naprawdę dużych nagród:

Samochód Opel Insignia – raz na kwartał (w sumie 4) – wartość nagrody ok. 110 000 zł

Samochód Opel Astra – raz na miesiąc (w sumie 12) – wartość nagrody ok. 60 000 zł

Notebook Lenovo ThinkPad – 72 sztuki – wartość ok. 5 000 zł

iPad Air 2 – 84 sztuki – wartość nagrody ok. 2 499 zł

Jak przystało na takiego organizatora, wszystkie nagrody są zwolnione z podatku.

Kiedy odbędzie się losowanie w loterii paragonowej

Pierwsze losowanie odbędzie się 16 listopada i wezmą w nim udział paragonu zgłoszone w październiku. Do wygrania jest 1 Opel Astra i 2 iPady. Drugie losowanie przewidziano na 27 listopada. Do wygrania będzie 6 laptopów i 5 iPadów. Szczegółowy kalendarz losowań znajduje się na oficjalnej stronie loterii.

2 komentarze

  1. A czy są jakieś ograniczenia dotyczące ilości paragonów na jedną osobę w danym miesiącu? Bo jeśli nie to zacznie się w sklepach dzielenie zakupów na kilka paragonów. Druga sprawa, że ten kto nie daje paragonów i sprzedaje usługi/produkty na czarno to nadal to będzie robił, czemu miałby nie?

  2. Sprawdziłem szybko regulamin i już wiem że to kolejny wymysł w tym pojebanym kraju który olewam z góry na dół ciepłym moczem. „Pamiętaj, aby zachować wszystkie zarejestrowane paragony fiskalne!” Pojebało kogoś? Czy ja wyglądam na skład makulatury? Pierdolcie się dalej złodzieje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.