Od początki kwietnia zacząłem brać udział we wszystkich konkursach, za udział w których nie trzeba płacić (szerokim łukiem omijam np. konkursy sms-owe).

Do dziś udało mi się wygrać: 14 darmowych przejazdów komunikacją miejską (promocja płatności mobilnych za bilety), zestaw maszynek do golenia oraz dwa wartościowe gadżety (w lokalnej prasie), które odsprzedałem na allegro, zarabiając w sumie 250 zł.

Coraz bardziej zaczyna mi się to podobać. Ostatnio zacząłem nawet wyszukiwać różne konkursy. Warte zainteresowania są na pewno:

  1. Visa.pl – płacę kartą visa i rejestruję swoje transakcje na ich stronie (łatwo i szybko). Pula nagród 500000 zł (losowanie raz w tygodniu).
  2. Kartomania – aby wziąć udział w tym konkursie trzeba go aktywować na stronie internetowej a potem wystarczy już tylko płacić za zakupy kartą mBanku.
  3. wygrajzlezajskiem.pl – wystarczy kupić min. 1 litr piwa Leżajsk w sklepie Biedronka, następnie wysłać nr paragonu smsem (koszt 0,62 zł). Niestety w tym przypadku trzeba płacić za udział w konkursie, ale 45 lodówek do rozlosowania to dla mnie kusząca okazja, bo już niebawem założę własną rodzinę i taki sprzęt się przyda.
  4. wesolykostek.pl – promocja dla fanów czekolady. Wystarczy wysłać kod z opakowania czekolady Alpen Gold (sms-em lub na stronie internetowej). Warto zwrócić uwagę na dużą ilość nagród (codziennie 50 nagród po 100 zł).
  5. poczujemocje.pl – promocja batonów Prince Polo. Mechanika taka sama jak powyżej, należy wysłać kod z opakowania sms-em lub poprzez stronę promocyjną. Codziennie do wygrania 2000 zł. Zazwyczaj nie jem tych batonów, więc raczej nie skorzystam, ale może akurat Ty je lubisz i niepotrzebnie wyrzucasz opakowania.
  6. wakacjeza1baton.pl – tak jak wyżej, tylko w tym przypadku należy kupić batony Lion, Kit Kat lub Aero. Codziennie do rozlosowania 3 nagrody po 500 zł.
  7. Cała moc w grze – aby wziąć udział w promocji nagród (BMW X3, bilety na Verva Street Racing i gadżety promocyjne Verva: kurtki, torby, plecaki) należy zatankować min. 25 litrów paliwa na stacji Orlen i odebrać zdrapkę.