Biedronka zdrapka

Zdrap nagrodę w Biedronce

Biedronka zdrapka

Na czym polega konkurs

Robiąc zakupy za min. 50 zł w sklepach Biedronka możemy otrzymać kartę zdrapkę. Po zdrapaniu odpowiedniego pola na niej dowiemy się, czy wygraliśmy jedną z nagród, przygotowanych przez organizatora – sieć sklepów Biedronka.

Jak otrzymać zdrapkę

Aby dostać zdrapkę, wystarczy zrobić zakupy w Biedronce za min. 50 zł. Za wielokrotność tej kwoty otrzymamy dodatkowe zdrapki (jedna za każde wydane 50 zł). Jednak zdrapek nie dostaniemy za zakup alkoholu i wyrobów tytoniowych.

Warto też zwrócić uwagę, że decydują się na zdrapkę, nie możemy zwrócić kupionych produktów.

Zdrapki losujemy przy kasie po dokonaniu zakupu. Do wylosowania jest aż 50 milionów zdrapek. Akcja trwa do ich wyczerpania.

Nagrody

Do zdrapania jest dokładnie 526 100 nagród o wartości ponad 18 milionów złotych, w tym:

 • 100 samochodów
 • 100 Playstation 4
 • 200 iPad mini 16 GB
 • 300 Samsung Galaxy S4 mini
 • 400 aparat Nikon Coolpix L330
 • 25 000 ekspresów do kawy
 • 500 000 bonów zakupowych 10 zł

Przy czym bony zakupowe można wykorzystać tylko do 12 października!

Szanse

Szanse na wygranie jakiejkolwiek nagrody są całkiem niezłe, bo wynoszą 1,05%. To mniej więcej tyle, co w prowadzonej w tym roku loterii Getin Banku, gdzie co setna transakcja była premiowana kwotą 10 zł. W czasie trwania tamtego konkursu wykonałem ok. 50 transakcji i raz trafiła mi się wygrana. Podobnie jest tym razem, statystycznie 1 na 100 zdrapek zawiera nagrodę.

Więcej informacji o akcji oraz regulamin znajdziesz na stronie www.zdrapka.biedronka.pl.

11 komentarzy

 1. Te nagrody to typowy chwyt marketingowy czy to się w ogole opłaca uczestniczyć w nich poświęcając nasze cenne dane osobowe ?

 2. Ostrzegam potencjalne osoby korzystajace ze zdrapki. Jak sie przekonalem biorac zdrapke pozbawiamy sie jakiejkolwiek mozliwosci zwrotu zakupionego towaru. Tak wiec w sytauacji kiedy po zapalceniu za towar okazuje sie ze np. promocja na dany artykul juz nie dziala – informacja o nizszej-promocyjnej cenie jest nad towarem ale okazuje sie ze promocja byla aktualna do wczoraj, to nie mozna juz zwrocic zakupionego towaru!!! Tak wiec trzeba czytac dokladnie warunki na jakich bierze sie udzial w tej „zabawie w zdrapki”.

  1. Serio tak jest? Nawet jak oddam nienaruszoną zdrapkę, to nie będę mógł zwrócić towaru? Póki co nie mam ani jednej, ale dzięki za ostrzeżenie. Dobrze wiedzieć, jakby coś było nie tak..

 3. Jak zawsze w przypadku promocji – ktoś za nią musi zapłacić. A pula nagród na poziomie prawie 20 baniek to kupa pieniędzy. Zwłaszcza, gdy doliczymy koszty organizacji imprezy i marketingu.

 4. Oferta przede wszystkim dla tych, którzy i tak robili zakupy w Biedronce.
  Dziwią mnie ludzie, którzy podążają za prezentami i loteriami, bez głębszego przemyślenia kwestii rachunku prawdopodobieństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.